Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5

Ostatnie wyniki

 • PNM - Seniorzy

  Krakus - WANDA 6:1

 • PNM - Seniorzy

  Zwierzyniecki -WANDA 5:1

 • PNM - Seniorzy

  WANDA - Dragon 1:1

 • PNK - Seniorki

  WANDA - GKS 1:3

 • PNM = Seniorzy

  WANDA - Podgórze 2:2

 • PNM - Seniorzy

  Górzanka - WANDA 4:2

 • PNK - Seniorki

  WANDA - GOL 0:0

 • PNM - Oldboye

  WANDA - Armatura 4:1

 • PNM - Seniorzy

  WANDA - Wawel 2:3

Kolejna wygrana

Klasa B (Kraków II), 06.06.2017 r – Kraków

Bronowicki Kraków – Wanda Nowa Huta 0:4 (0:3)

Maj 13, Ogonek 35, Ciuśniak 37, Klęk 89.

Sędziował : Kamil Sikora

Bronowicki: Musiał – Tetiuk, Dudek, Mirek, Kucharczyk – Maroszek, Dobrzański, Pardela, Olencki (46 Rupikowski) – Leśniak (75 Ćwiertniak), Krokosz.

Wanda : Tomczyk – Janik, Urych, Śmietana, Filak  – Rose, Ciuśniak, Ogonek, Cichowlas (75 Bujas) – Błachut (62 Klęk), Maj (46 Prusak).

Było to zaległe spotkanie z 22 kwietnia .Mecz bez historii. Obie drużyny dzieliła różnica klas i trudno by było oczekiwać jakiejś niespodzianki.  nasza drużyna od początku narzuciła swój styl i nadawała ton grze. Prowadzenie dla nas uzyskał w 13 min Maj, który uderzył odbitą przez obrońców miejscowych piłkę z 20 metra zaskakując Musiała. Na drugą bramkę czekaliśmy do 35 min, po akcji prawą stroną, Rose wrzucił piłkę pod bramkę, a tam Ogonek głową ubiegł bramkarza gospodarzy. Chwile później Ciuśniak przymierzył z 18 m w samo okienko i było 0:3. Po przerwie nasi zawodnicy spuścili z tonu, rozluźnili grę i gospodarze wypracowali sobie kilka szans na zdobycie honorowej bramki (min. uderzenie Tetiuka po rogu w 60 min, strzał Krokosza w 62 min odbity nad poprzeczkę przez Tomczyka). Jednakże nie byli w stanie pokonać Tomczyka. Druga połowę zagraliśmy na stojąco bez większego wysiłku, a przyspieszenie w końcówce spotkania przyniosło nam czwartego gola, którego autorem był Klęk w 89 min.  Po tym spotkaniu objęliśmy prowadzenie w tabeli. W sobotę 10 czerwca zagramy ostatni mecz w sezonie. Przeciwnikiem będzie drużyna Polonia Nowa Huta. A więc derby. Początek o godz. 17 oo na naszym stadionie. Zapraszamy.

Powrót

 

 

Sponsorzy główni

wist_main tauron_dystrybucja_main
arsmedica_main
artresan_main
 

Galeria

Patronat medyczny

Przychodnia Sportowa, Lekarz Sportowy
zis ars_medica sport_transfer artresan kraksport mpwik polska_siatkowka tauron_dystrybucja wist