Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5

Ostatnie wyniki

 • PNM - Seniorzy

  Krakus - WANDA 6:1

 • PNM - Seniorzy

  Zwierzyniecki -WANDA 5:1

 • PNM - Seniorzy

  WANDA - Dragon 1:1

 • PNK - Seniorki

  WANDA - GKS 1:3

 • PNM = Seniorzy

  WANDA - Podgórze 2:2

 • PNM - Seniorzy

  Górzanka - WANDA 4:2

 • PNK - Seniorki

  WANDA - GOL 0:0

 • PNM - Oldboye

  WANDA - Armatura 4:1

 • PNM - Seniorzy

  WANDA - Wawel 2:3

Orlęta za słabe

Klasa B (Kraków II),03.06.2017r – Nowa Huta

Wanda Nowa Huta – Orlęta Rudawa 4:0 (1:0)

Klimek 36, 84, Prusak 27, Raczyński 29.

Sędziował : Tomasz Szymusiak

Żółte kartki ; Klimek – Skrabel 2

Czerwona kartka : Skrabel za 2 żółte

Wanda : Tomczyk – Janik (85 Cichowlas), Urych, Śmietana, Filak – Raczyński, Ogonek, Ciuśniak, Błachut – Prusak (74 Maj), Klimek.

Orlęta : Mazur – Skrobowski, Karoń, Kołodziejczyk, Patej – Pieńkowski, Paluch, Skrabel, Wąchal – Molik, Jacak (79 Kornaś).

Nasi piłkarze postawili przysłowiową „kropkę nad i”, zwyciężając drużynę Orląt i  po roku kwarantanny powracają do klasy A. Od początku meczu przewaga należała do naszych zawodników. Dwukrotnie dogodnych sytuacji nie wykorzystał Klimek (5 i 12 min). W 19 min do siatki trafił Prusak, lecz podający mu piłkę Raczyński był na spalonym i sędzia bramki nie uznał.  W 27 min było już wszystko jak należy i po zagraniu w pole karne przez Raczyńskiego Prusak strzałem w długi róg pewnie pokonał Mazura. Dwie minuty później goście stracili drugą bramkę -  Raczyński w polu karnym przejął piłkę od obrońców gości ograł bramkarza i uderzył do pustej bramki. Przyjezdni w tej połowie tylko raz poważnie zagrozili naszej bramce. W 33 min po rzucie rożnym główkował Skrabel, ale Tomczyk był na posterunku. W 36 min trzeciego gola dla naszej drużyny zdobył Klimek wykorzystując na raty (pierwszy strzał odbił bramkarz) sytuację sam na sam.  Druga połowa dużo słabsza od pierwszej. Zadowoleni z wyniku oddaliśmy inicjatywę gościom jednak ci nie mieli pomysłu na rozmontowanie naszej defensywy. Dużo było z obu stron niecelnych podań i indywidualnej gry, która nie przynosiła większego pożytku. Goście atakowali chcąc zdobyć choćby honorową bramkę, ale jedynymi zagrożeniami  pod naszą bramką były  rzuty rożne, a uderzenia z dystansu  jeśli były celne to nie sprawiały kłopotów Tomczykowi. Wyczekując końcowego gwizdka graliśmy z kontry i w 84 min zdobyliśmy czwartą bramkę po strzale Klimka, który wykończył akcję lewą stroną Filaka. Jeszcze w doliczonym  czasie w dogodnej sytuacji znalazł się Ciuśniak, lecz jego techniczne uderzenie minimalnie minęło bramkę i sędzia zakończył spotkanie pozwalając nam na fetowanie powrotu na wyższy szczebel rozgrywek.

Powrót

 

 

Sponsorzy główni

wist_main tauron_dystrybucja_main
arsmedica_main
artresan_main
 

Galeria

Patronat medyczny

Przychodnia Sportowa, Lekarz Sportowy
zis ars_medica sport_transfer artresan kraksport mpwik polska_siatkowka tauron_dystrybucja wist