Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5

Ostatnie wyniki

  • PNM - Oldboye

    WANDA - Dąbski 1:6

  • PNM - Oldboye

    Armatura - WANDA 3:2

  • PNM - Seniorzy

    Polonia - WANDA 1:7

  • PNM - Oldboye

    Victoria - WANDA 3:3

  • PNM - Seniorzy

    Bronowicki - WANDA 0:4

  • PNM - Seniorzy

    WANDA - Orlęta 4:0

  • PNM - Oldboye

    WANDA - Opatkowianka 2:4

  • PNM - Seniorzy

    WANDA - Wawel 2:1

  • PNK - Seniorki

    WANDA - Goczałkowice 2:1

PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN Aktualności
Ostre strzelanie

Klasa B (Kraków II), 14.05.2017 r – Nowa Huta

Wanda Nowa Huta – Płomień Jerzmanowice 6:1 (2:1)

Prusak 30, 36, Klimek 64, 83, Błachut 82, Ciuśniak 90 – Tuchacz 12.

Sędziował : Artur Dudek

Wanda : Rybicki – Janik (65 Raczyński), Śmietana, Ciuśniak, Filak – Klęk (65 Rose), Błachut, Żółciak, Ogonek – Prusak (79 Cichowlas), Klimek (84 Bujas).

Płomień : W. Pogan – Bień (80 Latoś), K. Pogan, Szwajcowski, Niedziółka – Tuchacz, Chramęga, T. Zgoda (57 Mączka), Kołodziej (70 Siudy), D. Zgoda – Kurek.

Więcej…
 
Remis w osłabieniu

Klasa B (Kraków II), 06.05.2017 r - Tyniec

KS Tyniec – Wanda Nowa Huta 4:4 (3:2)                                                           Gątkowski 7, 25, Chmiołek 12, Ptaszek 56 - Klimek 17, 42, Prusak 50, Filak 73                   Żółte kartki : Kozłowski, Kot - Błachut                                                                Czerwona kartka : Tomczyk 22 min

Tyniec : Stadnik – Kozłowski,  Kliś,  Męzik, Kozieł – Gątkowski (75 Florek), Kot, Sośnicki, Szyc (70 Gaweł) – Chmiołek, Ptaszek.

Wanda : Tomczyk (22 Rybicki) – Filak, Ciuśniak, Śmietana, Maj – Raczyński (22 Rybicki), Ogonek (70 Rose), Żółciak, Błachut – Prusak (90 Urych), Klimek.

Więcej…
 
Trzecia wygrana

Klasa B (Kraków II), 15.04.2017 r – Rząska

Wisła Rząska – Wanda Nowa Huta 2:6 (1:2)

Cyganek 7, Żaczek 80 – Prusak 23, 67, Klimek 45, 64, Błachut 79, Ciuśniak 85.

Żółte kartki : Bałuszek, Frączek – Prusak, Gołdyn.

Wisła : Cerazy (46 Bukowski) – Bałuszek, Cyganek, Dm.Domagała (70 Pawłowski), Dd.Domagała – Frączek, Guzda, D.Knap (55 Żaczek), M.Knap (62 Białko) – Noga, Wroński.

 

Wanda : Rybicki – Maj (70 Gołdyn), Ciuśniak, Śmietana, Raczyński – Ogonek, Prusak (75 Sagan), Żółciak, Błachut – Klęk (70 Żamojdzik), Klimek (80 Czyżycki).

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Sponsorzy główni

wist_main tauron_dystrybucja_main
arsmedica_main
artresan_main
 

Galeria

Patronat medyczny

Przychodnia Sportowa, Lekarz Sportowy
zis ars_medica sport_transfer artresan kraksport mpwik polska_siatkowka tauron_dystrybucja wist